Płatności mobilne - obsługa płatności kartami - terminal płatniczy - NetCabs - system obsługi i przekazywania zleceń dla firm Taxi

Przejdź do treści

Menu główne:

Płatności mobilne - obsługa płatności kartami - terminal płatniczy


System NetCabs wspiera obsługę płatności kartami debetowymi i kredytowymi oferowaną przez firmę SumUp: terminale Payleven lub terminale SumUp.

SumUp i Payleven to mobilne systemy płatności, które pozwalają na akceptowanie kart płatniczych wszędzie i o każdej porze, za pomocą smartfona lub tabletu z system Android oraz terminala ('Chip & PIN' lub 'PIN+').


SumUp i Payleven jest najtańszym sposobem przyjmowania płatności kartami, w szczególności dla małych i mobilnych biznesów. Nie ma kosztów stałych, ani miesięcznych opłat.

Dzięki terminalom mobilnym i aplikacji Terminal Taxi można szybko i łatwo akceptować płatności.


Przejdź na stronę SumUp klikając w link poniżej, aby móc kupić terminal 'PIN+' w promocyjnej cenie.Stosowanie terminala płatniczego nie wymaga posiadania drukarki. Wysyłanie potwierdzenia dokonania transakcji e-mailem do klientów jest praktycznym, ekologicznym i nowoczesnym rozwiązaniem. Potwierdzenie nie jest paragonem fiskalnym i w związku z tym nie prawnego obowiązku wydawania go klientowi fizycznie.


Uwaga: z promocji mogą także korzystać użytkownicy starszych wersji systemu NetCabs oraz osoby, które nie korzystają z tego systemu, ale potrzebują czytnika kart płatniczych do przyjmowania płatności w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

 
© 2008-2021 'Enter' Usługi Informatyczne, Szczecin
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego