Mapa - NetCabs - system obsługi i przekazywania zleceń dla firm Taxi

Przejdź do treści

Menu główne:

Mapa


System NetCabs korzysta z bezpłatnych map OpenStreetMap. Są one wykorzystywane do obrazowania położenia kierowców (program 'Monitor'), w procesie ustalania lokalizacji Klienta oraz do typowania kierowcy do realizacji zlecenia.
Podczas typowania kierowcy do realizacji zlecenia mapy służą do
wyznaczania najkrótszej drogi dojazdu lub określania tzw. rejonów i ich zamienników. W tym drugim przypadku narzędzia dostępne w programie 'Mapa' umożliwiają szybki i precyzyjny podział mapy na rejony (strefy).

Mapa OpenStreetMap tworzona jest przez użytkowników. Każda zmiana wprowadzona do danych mapowych dostępna jest dla pozostały w przeciągu kilku dni. Gdyby i ten czas okazał się zbyt długi to możliwe jest modyfikowanie danych mapowych bezpośrednio w systemie NetCabs.


Funkcje programu Mapa:

  • graficzne określanie rejonów.

  • definiowanie dynamicznych schematów zamienników dla rejonów, łączenia rejonów z innymi rejonami (scalanie), aktywowanych automatycznie we skazanych dniach tygodnia i o określonym czasie.

  • definiowanie postojów, w tym możliwość definiowania wielu postojów w jednym rejonie (strefie).

  • edycja/korekta mapy, numeracji budynków, rejonizacji ulic, miejsc specjalnych (hoteli, restauracji, klubów, aptek, sklepów, szpitali, itp.).Program 'Mapa' - graficzny podział miasta (mapy) na rejony
Program 'Mapa' - definiowanie zamienników i schematów scalania dla rejonów.
Główny ekran programu 'Mapa'.
Program 'Mapa' - edycja miejsc (POI).
 
© 2008-2021 'Enter' Usługi Informatyczne, Szczecin
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego